پیام تسلیت سرپرست شهرداری و شورای اسلامی شهر ارجمند به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع)

folder_openاخبار, دسته‌بندی نشده

سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ارجمند در پیامی سالروز شهادت جانسوز حضرت امام جعفر صادق(ع) را به شیعیان و شیفتگان حضرتش تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداري و شورای اسلامی ، طی پیامی شهادت جانسوز و مظلومانه ششمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق(ع) موسس مذهب تشیع را به تمامی شیعیان و شیفتگان حضرتش تسلیت گفتند. متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

زین ماتمى که چشم ملائک ز خون ترست/ گویا عزاى صادق آل پیغمبرست

بیست و پنجم شوال سالروز شهادت جانگداز ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت، مؤسس مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع) است، روزی که جهان تشیع در عزای امام صدق و صفا، فاتح قله ‏های دانش، بزرگ پرچمدار شيعه راستین علوی، به عزا می نشیند و اِنّا تَوَجَّهْنا وَ اسْتَشْفَعْنا وَ تَوَسَّلْنا بِکَ اِلَی اللّه‏ ـ یا وَجیها عِنْدَ اللّه‏، اشفع لنا عند اللّه‏ سر میدهد.

بزرگ شخصیتی که با بيان بليغ و کلام فصيح و با زحمات طاقت فرسا و تلاش های بی وقفه خویش راه را بر توطئه دشمنان دين بسته و با تربيت شاگرداني شايسته، بقا و استمرار دین اسلام را تضمین کرد و تشنه کامان معارف ناب الهی را از سرچشمه زلال وحی سیراب نمود.

اینجانبان ضمن عرض تسلیت سالروز شهادت مظلومانه و جانگداز ششمین کوکب تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام)، به محضر مقدس منجی عالم بشریت حضرت ولی عصر (عج) و بر تمامی شیعیان و حقيقت‌گرايان مجاهد و پويندگان طريقت، از درگاه ایزد منان الگوپذیری از سیره ناب اهل بیت عترت و طهارت (ع) را برای همگان مسألت داریم.

 

کلمات کلیدی:

مطالب مرتبط

فهرست