پیام تسلیت شهردار ارجمند به مناسبت ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) و گرامیداشت شب های پرفیض قدر

folder_openاخبار, دسته‌بندی نشده

به گزارش روابط عمومی شهرداری مهندس شجاع شهردار ارجمند ، با صدور پیامی،سالروز شهادت امیر المومنین علی علیه السلام را به عموم مردم روزه دار شهرستان ارجمند تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مولای متقیان امام علی (ع) ، فرزند کعبه ، نخستین شهید محراب و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است.مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع)، مظهر عدالت و مردانگی و حماسه آفرینی است که ملائک آسمانی بر دستان توانایش در خیبر ، خندق ، بدر و حنین بوسه می زنند.

ایام شهادت جانسوز مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب (ع)، مقارن است با دومین شب از لیالی پربرکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند تا با احیاء این شب، ناب ترین و زلال ترین صحنه نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند.

اینجانب، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و خدا جوی ایران اسلامی،بویژه مردم شهر ارجمند  توفیق درک فیوضات بیکران شب قدر را از خداوند متعال برایتان مسئلت دارم و ایام مصیبت شهادت آن امام  عزیز و پیشوای عدالت خواهان جهان حضرت علی (ع)را به محضر امام عصر (عج) ، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )و مردم عزیز شهر ارجمند تسلیت و تعزیت عرض می نمایم .

کلمات کلیدی:

مطالب مرتبط

فهرست