پیام تسلیت شهردار ارجمند به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا، (س)

folder_openاخبار

علیرضا انصاری شهردار ارجمند با صدور پیامی فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی ارجمند : در این پیام آمده است :درود خدا بر یگانه بانوئی که در عرش الهی محبوب ملائکه مقرب و هم کلام بابرترین آنان ، جبرئیل امین بود.

انصاری با اشاره به سیره متعالی حضرت فاطمه(س) افزوده است: زنان مسلمان در زندگي شخصي، اجتماعي و خانوادگي خود بايد زندگي فاطمه زهرا (س) را از جهت خردمندي، فرزانگي و عقل و معرفت الگو و سرمشق خود قرار دهند و از بعد عبادت، مجاهدت، حضور در صحنه تصميم گيريهاي عظيم اجتماعي، خانه داري، همسرداري و تربيت فرزندان صالح از زهراي اطهر پيروي کنند.

وی در بخش دیگری از این پیام آورده است: مهم‌ترین ویژگی حضرت فاطمه(س) ولایت مداری، پیروی از راه امامت تا آخرین لحظه زندگی‌اش و حتی شهادت در این راه بود..

 فرارسیدن ایام غم بار فاطمیه ، شهادت بی بی دوعالم، پاره تن پیامبر(ص) و اسوه زنان عالم ،صدیقه طاهره،” حضرت فاطمه زهرا(س) “را برپیشگاه مقدس امام زمان (عج)و تمامی شیعیان ومحبان حضرتش تسلیت عرض می نمایم.

با امید آنکه زنان مسلمان در زندگى شخصى، اجتماعى و خانوادگى خود ، فاطمه زهرا (س) را از جهت خردمندى، فرزانگى، عقل و معرفت الگو وسرمشق خود قرار دهند و از بُعد عبادت، مجاهدت، حضور در صحنه تصميم گيريهاى عظيم اجتماعى، خانه دارى، همسردارى و تربيت فرزندان صالح از زهراى اطهر(س) پيروى كنند .

کلمات کلیدی:

مطالب مرتبط

فهرست