پیام تبریك شهردار ارجمند بمناسبت عید سعید غدیرخُم

folder_openاخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ارجمند، علیرضا انصاری طی پیامی عید سعید غدیر خم را به تمامی ولایتمداران و عاشقان اهل بیت بویژه مردم شریف شهر ارجمند تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ
غدیر روز تداوم رسالت محمد(ص) در ولایت علی(ع) و عید پیمان و عهد است.
غدير تجلی اراده خداوند و نقطه عطفی در تاريخ بشريت است؛ غدير يک مكان محدود نيست، بلكه بي‌منتها و جاودانه، زنجيره تداوم ايمان، وجدان پاک هستی و نبض حيات حقيقت است.
زهی سعادت كه با غدير آشنائيم و به آن مهر می‌ورزيم و در سايه‌سار نخل ولايت، نفسی تازه می‌كنيم و در تداوم پيمودن راه حق به افق‌های روشن دوردست چشم می‌دوزيم.
این عید بزرگ  بهانه‌ای برای تجدید میثاق با ولایت است و امروز که پرچم ولایت‌فقیه به عنوان استمرار این حرکت الهی در دست با کفایت مرجع عالی‌قدر و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است، تجدید بیعت خود را در اطاعت از رهنمودها، منویات و فرمایشات امام خامنه‌ای اعلام داشته و پیمان می‌بندیم که با عزمی راسخ‌تر از پیش در راه تحقق آرمان‌های والای این نظام مقدس گام نهیم.
اینجانب فرارسيدن عيد بزرگ ولايت، عيد سعيد غدير خم را به مردم ولایتمدار شهر ارجمند تبريك و تهنيت عرض نموده، از خداوند منان مسئلت داريم ما را از رهروان راستين به ولايت اميرالمومنين علی عليه‌السلام محسوب فرمايد.

کلمات کلیدی:

مطالب مرتبط

فهرست