تبریک شهردار ارجمند به مناسبت روز اصناف

folder_openاخبار

 

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارجمند، شهردار شهر ارجمند با صدور پیامی ۱ تیر روز اصناف را گرامی داشتند که متن پیام به شرح زیر است:

اصناف در تمامی مراحل انقلاب همراه با اقشار مختلف مردم سختی های مسیر توسعه را پیموده و با تداوم حضور خود همواره موجب موفقیتهای بیشماری در کشور بوده اند.
بدون شک نقش بی بدیل اصناف  بر کسی پوشیده نیست،  این تشکل مردمی در همه ادوار بوده و نقش موثر و تاثیرگذاری در جامعه داشته و دارد، اصناف بعنوان بزرگترین بخش اقتصادی شهر فعالیت می کند و با یک برنامه ریزی اصولی و مدون، از پتانسیل عظیم  آن می توان برای بهبود فضای کسب وکار و اشتغال شهر ها  استفاده بهینه نمود و همچنین اصناف محترم با پرداخت به موقع عوارض صنفی در رشد و آبادانی و پیشرفت شهر گام های خوبی برداشته شود.
اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این نامگذاری خود گویای اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور است.
روز اصناف فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش های معنوی ،اجتماعی و اقتصادی این تلاشگران عرصه شکوفایی اقتصادی است.
اینجانب ضمن تبریک به کلیه اصناف و بازاریان ارجمند توفیق روزافزون این عزیزان در پیشبرد اهداف اقتصادی و کار و تلاش را از خداوند منان مسئلت دارم.

کلمات کلیدی:

مطالب مرتبط

فهرست