پیام تبریک شهردار و شورای اسلامی به مناسبت روز مبعث رسول اکرم محمد (ص)

folder_openاخبار, دسته‌بندی نشده

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر ارجمند ،  اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ارجمند بمناسبت مبعث رسول اکرم(ص) پیام تبریکی را صادر کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

هو الَّذِی بَعَثَ فِی الْأُمِّیِّینَ رَسُولاً مِنْهُمْ یَتْلُوا عَلَیْهِمْ آیاتِهِ وَ یُزَکِّیهِمْ وَ یُعَلِّمُهُمُ الْکِتابَ وَ الْحِکْمَهَ وَ إِنْ کانُوا مِنْ قَبْلُ لَفِی ضَلالٍ مُبِینٍ (جمعه- 2)

27 رجب سالروز برانگیخته شدن پیامبر عظیم الشان اسلام،گل سرسبد بوستان هستی،پیام آور رحمت و مهربانی،حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله یکی از بزرگترین روزهای خدا و اعیاد مسلمین جهان است. روز مبعث، روز تکوین آیه های رسالت و روز تجلی رحمت الهی است. در این روز باران نور،دستان خسته تاریخ را روشن کرد و طلیعه ایمان بر بلندای انسانیت درخشید.آن هنگام که رسول اکرم(ص)پیامبر گرانقدر اسلام، از سوی خداوند متعال بر پیامبری برگزیده شد، خردگرایی و معنویت برخرافه گرایی و جهل برتری یافت و بشریت از بند اسارت نفسانیات و شرارت به در آمد. مبعث هنگامه بلوغ و نقطه پایانی بر شرک و خرافه و بت پرستی است.فرا رسیدن این عید بزرگ را به همه مسلمین و پیروان راستین نبوت در سرتاسر جهان هستی به ویژه ملت شریف ایران اسلامی تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند منان عزت، سربلندی و سرافرازی روز افزون اسلام و مسلمین را مسئلت داریم.

کلمات کلیدی:

مطالب مرتبط

فهرست