پیام تبریک شهردار ارجمند به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت

folder_openدسته‌بندی نشده

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارجمند  ،ربابه خلیل ارجمندی طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مغفرت حضرت محمد مصطفی (ص)، آغاز هفته وحدت و ولادت امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

17 ربیع الاول سالروز میلاد باسعادت حضرت ختمی مرتبت، روز شکسته شدن بتها و فرو ریختن کاخ ستمگران زراندوز و زورمدار است. آنان که همواره آیین الهی را سدّی در مقابل منافع خود دیده و در طول تاریخ به دنبال استثمار امت ها و تضعیف ملت های آزادیخواه و یکتاپرست بوده اند.

رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همچون همیشه با نگاه تیزبین و افکار ژرف و درک عمیق خود از مسائل جهان، خطر سیطره اجانب بر امت اسلامی و فروپاشی جوامع آنان را، احساس و منبعث از آیه شریفه «واعتصمو به حبل الله جمیعاً ولاتفرقوا» با اعلام ایام میلاد فرخنده حضرت رسول اکرم(صلی الله علیه و آله) به عنوان «هفته وحدت» ندای وحدت و یکپارچگی امت الهی- اسلامی را طنین افکن نمود و نقطه عطفی را در عزّت، سربلندی و انسجام هر چه بیشتر مسلمانان جهان به وجود آوردند.

اینجانب میلاد پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه وآله وسلم)  و ولادت با سعادت حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) و آغاز هفته وحدت را به همه مسلمانان جهان بویژه مردم فهیم ارجمند تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با تاسی از سیره نبوی در مسیر کمال و خدمت به همنوع موفق باشید.

 

کلمات کلیدی: , , ,

مطالب مرتبط

فهرست