پیام تبریک شهردار ارجمند به مناسبت سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج)

folder_openاخبار

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارجمند، ربابه خلیل ارجمندی شهردار ارجمند با صدور پیامی سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)را تبریک گفت.

متن پیام ایشان به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

خداوند متعال را شاکریم که قلوب مان با انوار نورانی اهل بیت علیهم السلام هدایت گردید و با هرحلقه از زنجیره امامت، فصلی جدید آغاز شد و باران برکت و رحمت الهی، کویر دل‌ها را متحول وحاصل‌خیز نمود و آرامش در قلوب، منزل یافت.

با غروب ماه یازدهم درهشتم ربیع‌الاول، استهلال طلعت ماهی پرفروغ آغاز می‌گردد و صاحب‌عزا، مصاحب رضا می‌شود و بَقِیَّتُ اللَّهِ خَیْرٌ لَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ تفسیری عملی می‌یابد.

با استعانت از فرازهای زیبای دعای عهد در می‌یابیم که ارادت به ساحت با برکت مولانا حجت ابن الحسن العسکری عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف به حیات ختم نمی‌گردد بلکه با استمداد از تعبیر فَأَخْرِجْنِی مِنْ قَبْرِی مُؤْتَزِراً کَفَنِی انتظار و آمادگی خدمت در ممات نیز وجود دارد و لبیک گویی به عالم قدسی بقیه الله الاعظم از صفای حاضر تا مروه ابدی تداوم می‌یابد.

اینجانب ضمن تسلیت هشتم ربیع‌الاول سالروز شهادت امام حسن عسکری علیه السلام پدر بزرگوار حضرت ولیعصر(عج)، آغاز ولایتعهدی و پذیرش سکان امامت و هدایت و منتقم ثارالله را به همگان تبریک گفته و از خداوند متعال خواهانم تا ما را که در کلاس درس آن وجود نازنین غائبیم و او شاهد حقی برای این مدعاست؛ توفیق عنایت فرماید تا به معرفت آن وجود ذی‌جود واصل شویم و با تازه‌سازی بیعتی روزانه در قالب دعای عهد از ایصال به مرحله وصول به محبتش نائل گردیم و توفیق دیدارطلعت ماهش را سرمه چشمان ناقابل‌مان فرماید و با ظهورشان گره از کارعالم باز نماید و توفیق خدمت مضاعف که مورد عنایت آن حضرت است به همه ما عنایت فرماید.

ربابه خلیل ارجمندی

شهردار ارجمند

مطالب مرتبط

فهرست