مراسم تودیع و معارفه شهردار ارجمند

folder_openاخبار, دسته‌بندی نشده

باحضور مسئولان ;

مراسم تودیع و معارفه شهردار ارجمند برگزار شد

طی مراسمی با حضور مسوولان ضمن تقدیر از زحمات دکتر عبدی شهردار سابق ارجمند، سرکار خانم ارجمندی بعنوان شهردار جدید این شهر منصوب شد.

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری ارجمند در روز گذشته مورخ 13 آذر 96 ساعت 11 صبح مراسم فوق در سالن فرهنگسرای غدیر با حضور جناب آقای مهندس رحمتی _ مدیر کل محترم شهری و شوراها ،فرماندار محترم شهرستان ،بخشدار محترم ارجمند، مسئولین بخش و شهرستان و با جمعی از خانواده های معزز شهداء و ریش سفیدان شهر و روسای ادارات شهرستان و بخش برگزار گردید .

به نقل از این واحد در این مراسم ابتدا با برپا داشتن سرود ملی و تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و پس از آن آقای حسن اسفندیار عضو شورای اسلامی شهر ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور حاضرین به پیرامون مسائل و مشکلات شهر پرداختند و خواستار پیگیری و ابلاغ هرچه سریعتر طرح هادی شهری شدند .

جناب آقای مهندس طاهری فرماندار محترم شهرستان نیز ضمن عرض خوش آمد گویی به مدیر کل محترم و حضار ، و تبریک به سرکارخانم ارجمندی و آرزوی موفقیت برای دکتر عبدی ; پندهای حکیمانه و مدبرانه خود را به مسئواین خصوصا شورای اسلامی شهر و شهردار داده و از آنها خواستند برابر با قانون اقدام و در مقابل بی قانونی بایستند . و تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم بکار گیرند .

جناب آقای مهندس رحمتی نیز با سخنان خود از مردم فهیم ارجمند خواستند تا نهایت همکاری را با سرکار خانم داشته باشند و موفقیت شهر و شهرداری را چیزی جز وحدت و همدلی مردم و ریش سفیدان شهر ندانست و از زحمات چند ماهه آقای عبدی نیز تشکر نمود و با تبریک مجدد به خانم ارجمندی برای ایشان موفقیت و پاکدستی و خدمت به مردم را از خداوند خواستار شدند .

رحمتی افزود : خروجی مدیریت شهری باید تکریم شهروندان باشد و آسایش و آرامش را به دنبال داشته باشد.

رئیس دادگستری شهرستان فیروزکوه _ جناب آقای صابر نیز طی سخنرانی مراتب تبریک خود را  به خانم ارجمندی ابراز داشتند  و آرزوی موفقیت در عمران و آبادانی شهر برای ایشان نمودند ، و خواستار اعمال قانون و ایستادگی در برابر بی قانونی شدند و جلو گیری از ساخت و ساز غیر مجاز را در اطراف شهر خواستار شدند و در نهایت قول های مساعدی جهت هرگونه کمک به مجموعه شهرداری و شهردار وقت را دادند .

صابر خاطرنشان کرد: آماده همکاری با شهردار جدید ارجمند هستیم و در این زمینه همه باید به وی کمک کنند.

سخنرانی پایانی نیز اختصاص داشت به تنها بانوی شهردار استان تهران _ سرکارخانم خلیل ارجمندی که ضمن تشکر و تقدیر از همه مسئولین که دلگرمی هایی جهت کمک به شهر و شهرداری دادند و حمایت های دلسوزانه و برادرانه مسئولین را خواستار شدند .

در پایان با قرائت متن حکم انتصاب استاندار محترم _ جناب آقای مقیمی و اهداء یک جلد از کلام الله مجید بهمراه قانون شهرداری ها مراسم معارفه به اتمام رسید .

مطالب مرتبط

فهرست