گروه دوستداران محیط زیست شهر ارجمند

folder_openاخبار, دسته‌بندی نشده

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارجمند گروهی خود جوش و مردمی با تشکیل انجمنی با نام دوستداران محیط زیست ارجمند ، نسبت به جمع آوری زباله های رها شده در سطح طبیعت اقدام می نمایند.

به نقل از این خبر گزاری ; هدف آنها پاکسازی طبیعت و حاشیه های شهر و همچنین تشویق عموم و فرهنگ سازی در این خصوص می باشد که جذابیت این حرکت نمادین ،مشارکت کودکان و تشویق آنها توسط پدران و مادرانشان می باشد . در پایان برنامه ها نیز به کودکان جوایزی اهداء می نمایند.

از برنامه های انجام شده توسط این گروه در سال جاری ; جمع آوری زباله های منطقه شاهین چمن ارجمند و اطراف سد نمرود روستای سله بن که با همکاری گروه محیط زیستی “جارمز” بوده است . و نیز در ایام محرم ، با جمع آوری ظروف یکبار مصرف رها شده در گوشه و کنار خیابان ها به عزاداران ادای خدمت نمودند .

این انجمن با مشارکت چند تن از اعضای شورای شهر و همکاری شهرداری ارجمند و حضور پرشور تعداد زیادی از شهروندان گرامی فعالیت خود را در سال گذشته آغاز کرده و تاکنون چندین برنامه پاکسازی نیز انجام داده اند .

علاقه مندان  میتوانند با حضور گرم خود در برنامه آتی که  در مورخ 28 ام مهر ماه 96 رأس ساعت 8 صبح جنب میدان بسیج می باشد، گروه فوق را همراهی نموده و در این برنامه شرکت نمایند .

 

 

 

 

مطالب مرتبط

فهرست