دیدار اعضای شورای اسلامی شهر بهمراه سرپرست شهرداری با فرمانده انتظامی پاسگاه بخش ارجمند

folder_openدسته‌بندی نشده

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ارجمند ; اعضای شورای اسلامی شهر ارجمند بهمراه سرپرست شهرداری در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته ناجا و با ادای احترام به صاحت شهدا و خصوصاً شهدای نیروی انتظامی، اظهار داشتند: امنیت داخلی این شهر مرهون تلاش‌ها و رشادت‌های همه فعالان نظم و امنیت و خصوصاً کارکنان نیروی انتظامی پاسگاه ارجمند می باشد .

سرکار خانم ارجمندی – سرپرست شهرداری با اشاره به اینکه طی یکی دو سال اخیر، شاهد اقدامات بسیار درخور شانی از سوی فرماندهی انتظامی بخش ارجمند-جناب سروان صلاتی  هستیم، افزود: مجموعه شهرداری ارجمند و شورای اسلامی شهر ، همچنان در راستای نظم‌بخشی به جامعه و انجام اقدامات رفاهی در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان یاری‌گر نیروی انتظامی بوده و برای پیشبرد برنامه‌های خود نیازمند همراهی و مساعدت این مجموعه است.

رئیس شورای اسلامی شهر – آقای کیوان خلیل ارجمندی نیز با تأکید بر اینکه هفته نیروی انتظامی متعلق به همه مردم است، ادامه داد: قطعاً قدردانی بسیاری از اقدامات را نمی‌توان با زبان انجام داد و هفته گرامیداشت ناجا فرصتی برای پاسداشت مقام و جایگاه ویژه کارکنان این نیرو است.

کیوان خلیل ارجمندی بیان کرد: شهرداری ارجمند همکاری بسیار خوبی با مجموعه نیروی انتظامی داشته و یقیناً حل مشکلات نیازمند همکاری و تعامل در همه بخش‌ها است.

اضافه می‌شود، در این نشست که رییس شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی از مدیران و معاونین مجموعه شهرداری نیز حضور داشتند، از تلاش‌های فرمانده انتظامی بخش ارجمند و کارکنان زحمت کش آن مجموعه تقدیر شد و قول مساعد درخصوص رفع مشکلات رفاهی پرسنل آن فرماندهی مساعدت لازم انجام گیرد .

مطالب مرتبط

فهرست