کلنگ زنی ساخت مقبره شهداء گمنام در شهر ارجمند

folder_openاخبار

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری ارجمند در مورخ 96/06/02 روز پنجشنبه مراسم  کلنگ زنی ساخت مقبره شهداء گمنام در پارک شهداء با حضور جناب آقای طاهری فرماندار محترم شهرستان و هیئت همراه ، امام جمعه محترم، بخشدار محترم ارجمند و مسئولین محترم شهرستانی و بخش و خانواده معزز و معظم شهداء برگزار گردید .

مراسم در ابتدا با تلاوت چند از آیات کلام الله مجید و ذکر صلوات آغاز شد . جناب آقای حسین خلیل ارجمندی عضو محترم شورای اسلامی شهر در دوره چهارم ضمن تبریک بمناسبت آغاز هفته دولت، به حضار خوش آمد گفت.

در این مراسم امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا اسماعیلی در سخنرانی خود نسبت به جایگاه شهداء و وظیفه مسئولین در حفظ ارزش ها و آرمان های  هشت سال دفاع مقدس تاکید ویژه فرمودند و احداث این یادمان را از ضرورت های این شهر خاطر نشان کردند .

در پایان فرماندار محترم نیز پیرو تاکید فرمایشات امام جمعه محترم و تبریک هفته دولت از سرپرست شهرداری ، سرکار خانم ارجمندی ، در اولویت قراردادن این پروژه را تا قبل از فرا رسیدن فصل سرما خواستار شدند .

سرکار خانم ارجمندی نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهداء ، درخصوص نحوه اجراء پروژه توضیحاتی را ایراد فرمودند و قول افتتاحیه آن را تا پایان مهر ماه سال جاری اعلام نمودند .

مطالب مرتبط

فهرست