دعوت شهردار ارجمند از مردم برای حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن

folder_openاخبار

شهردار ارجمند به‌ مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی از مردم همیشه در صحنه شهر ارجمند  برای حضور باشکوه تر در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرارجمند،‌ مسعود عبدی شهردار ارجمند به‌ مناسبت گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی برای حضور پرشکوه مردم این شهر در راهپیمایی 22 بهمن ماه 95 پیامی صادر کرد .

متن پیام شهردار ارجمند به شرح زیر است:

باسمه تعالی

سی و هشت بهار از طلوع فجر انقلاب اسلامی می گذرد و هنوز فریاد الله اکبر آزادمردان و شیرزنانی که دل در گرو مسیحای زمان، خمینی کبیر، دست در دست هم، طومار استعمار و استبداد طاغوتیان را در هم پیچیدند از میان اوراق تاریخ به گوش می رسد .

سی و هشت سال از بازگشت پیرجماران به آغوش ملت رنج کشیده ایران می‌گذرد و هنوز بهشت زهرا، مالامال از فریادهای آن پیر فرزانه است که به پشتیبانی ملت، بساط اسلام ستیزی و امپریالیسم را در مهد تمدن و تاریخ جهان برچید .

دهه فجر، سرآغازی بود بر رهایی ملتی که از جور اشقیا به تنگ آمده بودند و در ظل عنایات و رحمت واسعه الهی و در پرتو رهبری آن راد مرد خدایی خروش را بر قرار و شهادت را بر زندگی ذلت بار ارجح یافتند و آن کردند که تا همیشه زمان بر تارک تاریخ خواهد درخشید .

اینک، ماییم و امانتی بی‌مانند، که از خون جوانان وطن جان مایه دارد. این ماییم و امانتی گرانبها که ریشه در قلب فرد فرد ایرانیان غیرتمند دارد. ماییم و امانتی که از پس سی و هفت سال صبر و استقامت و صلابت امت ولایتمدار ایران به امروز رسیده .

22 بهمن، تنها یک تاریخ خاطره انگیز نیست. 22 بهمن سرآغاز حرکتی است که نور امید ملت‌های رنج کشیده جهان شد و خواب از چشم جهانخواران و ستم پیشگان ربود .

شهردار ارجمند از مردم ولایتمدار، شهید پرور و همیشه در صحنه شهرارجمنددعوت می کند با حضور پر ارزش خود در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه سال 95، حماسه حضور دیگری را رقم زده و دل در گرو مهر ولایت رهبر فرزانه مان، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دام ظله)، پشتیبان نظام اسلامی باشیم.

 

مطالب مرتبط

فهرست