پیاده روی بانوان شهر ارجمند

folder_openدسته‌بندی نشده

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارجمند : در مراسم پیاده روی که برای بانوان بخش ارجمند توسط شهرداری صورت پذیرفت به کلیه ورزشکاران و شهروندان که در این مراسم پیاده روی شرکت کرده بودند یک دست لباس ورزشی توسط شهرداری تهیه گردیده و تقدیم ورزشکاران و شهروندان حاضر در مراسم گردید.

عبدی شهردار ارجمند که به همراه بخشدار و مسئول بسیج ارجمند در مراسم حضور داشتند از کلیه ورزشکاران و شهروندان بخش ارجمند که در این راهپیمایی شرکت نموده اند تقدیر و تشکر نمود و از مطالبات مردم که دوباره درخصوص سالن ورزشی اعتراض نمودند گفت : که سالن های ورزشی نقش اساسی را در ورزش قهرمانی دارند و می تواند برای ورود جوانان به عرصه ورزش و قهرمانی  از سالن های ورزشی در روستاها و شهر ها شروع کرد .

وی گفت : سالن ورزشی ارجمند، با توجه به دیدار با فرماندار محترم شهرستان و معاونت سیاسی ایشان ، در دستور کار قرار گرفته و فرماندار محترم به بخشدار دستور داده که قبل از ایام نوروز مشکل سالن ورزشی حل شود تا شهروندان بتوانند به سهولت از این مکان که تنها سالن ورزشی ارجمند می باشد استفاده کنند .

عبدی اظهار داشت : با توجه به بسته بودن این سالن تاکنون کلیه شهروندان از سالن ورزشی دهیاری لزور استفاده می کنند که شهرداری برای آنها سرویس در نظر گرفته است .

وی اظهار داشت : ممکن است ضعف در ادارات وجود داشته باشد و منکر آن نیستیم اما باید سعی در اصلاح آن داشته باشیم نه اینکه صورت مسئله را پاک کرده و بگذاریم بیت المال این گونه رها شده و کسی به آن توجه ای نکند .

مطالب مرتبط

فهرست