دفترچه تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری ارجمند در سال 1396 تقدیم شورای اسلامی شد :

folder_openدسته‌بندی نشده

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارجمند : عبدی شهردار ارجمند گفت این دفترچه که توسط کارگروه کارشناسی در حوزه اداری و مالی تهیه شده، حاوی تعرفه عوارض ، ساخت و ساز املاک و بهای خدمات ارائه شده توسط شهرداری می باشد .

وی در ادامه افزود ; در تدوین دفترچه عوارض و بهای خدمات از نظرات حوزه دفتر شهری و شوراهای استانداری تهران و دفتربرنامه بودجه سازمان شهرداریها مبنی بر مدیریت پسماند، زیبا سازی و مبلمان شهری نیز بهره گرفته شده است .

عبدی با اشاره به تهیه دفترچه تعرفه عوارض خاطر نشان ساخت : تعرفه های عوارض شهرداریها به استناد ماده 30 آیین نامه مالی بند 16 ماده 71 قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا ، همه ساله توسط شهرداری به شوراهای اسلامی شهر پیشنهاد و پس از تصویب و تائید وزارت کشور و به استناد تبصره یک قانون ارزش افزوده قبل از 15 بهمن برای سال بعد انتشار عمومی خواهد شد .

سرکار خانم ارجمندی مسئول امور اداری و مالی شهرداری ارجمند نیز بیان داشت ; اصلاح برخی از تعرفه ها و تبصره های مرتبط که دارای ابهامات بوده ، از تغییرات صورت گرفته در این دفترچه می باشد و از قابلیتهای دفترچه تعرفه عوارض سال 96 ، ساده و قابل فهم بودن فرمول های ذکر شده از مزایای دفترچه عوارض بر شمرد و گفت بعد از ابلاغ استانداری تهران در سایت شهرداری ارجمند اطلاع رسانی خواهد شد .

مطالب مرتبط

فهرست