برگزاری مراسم ختمی بمناسبت ارتحال آیت الله رفسنجانی در مسجد جامع فیروزکوه

folder_openاخبار, دسته‌بندی نشده

در پی درگذشت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و از پیشگامان انقلاب اسلامی، روابط عمومی شهرداری ارجمند ، این ضایعه بزرگ را به رهبر معظم انقلاب، ریاست‌ محترم جمهوری و عموم مردم شریف ایران تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارجمند  آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام راحل(ره) و رهبری که ده‌ها سال مبارزه با رژیم شاهنشاهی، عضویت در شورای انقلاب، تأسیس جامعه روحانیت مبارز، ریاست شورای عالی دفاع و فرماندهی کل قوا در دفاع مقدس با حکم امام، ریاست سه دوره مجلس شورای اسلامی و چهارمین رییس‌جمهوری اسلامی ایران در دو دوره پیاپی بین سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۶، ریاست مجلس خبرگان رهبری بین سال های 86  تا 90 و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه پربار خود داشته، روز قبل پس از عمری مجاهدت و تلاش در راه تحقق اهداف اسلام و انقلاب، به دلیل عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت.

بهمین مناسبت و به پاس قدردانی از زحمات چندین ساله ایشان مراسم ختمی در روز چهارشنبه مورخ 95/10/22 ساعت 10 صبح در مسجد جامع شهرستان فیروزکوه برگزار میگردد . لذا از کلیه همشهریان گرامی دعوت بعمل می آید تا در این مراسم معنوی شرکت بعمل آورده و راه ایشان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ادامه دهیم .

مطالب مرتبط

فهرست