9 دی روز پایبندی مردم به نظام و آرمانهای مقام معظم رهبری و شهدا است

folder_openاخبار

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری ارجمند; علی عبدی شهردار ارجمند در جلسه داخلی شهرداری در رابطه با 9 دی ماه گفت: حماسه 9 دی ماه به عنوان یک حماسه ماندگار فرهنگی می باشد . مردم ایران در تاریخ و انقلاب اسلامی فراز و نشیب های فراوانی را پشت سر گذاشته اند که نقش مردم در آنها قابل توجه و مبین نوع و محتوای آن حرکت است یکی از این موارد برجسته و ماندگار در تاریخ ، حماسه 9 دی است .

عبدی افزود: این روز حماسه ساز در تاریخ و شناسنامه بزرگ انقلاب اسلامی ثبت شده است . در فتنه سال 88 همه ی آنهایی که شرکت داشتند صرفاً معترضین به نتایج انتخابات نبودند بلکه در بین آنها افراد ضد انقلاب ، فرصت طلبان و منافقین نیز وجود داشتند .

عبدی حماسه 9 دی را روز نماد عزت ، استقلال و بصیرت مردم ایران نامید و اضافه کرد .این مردم در روز 9 دی پایبندی خود را به نظام ، آرمانهای انقلاب ، شهداء و امام شهداء به اثبات رساندند .

عبدی شهردار ارجمند گفت : حماسه 9 دی ماه ملت ایران با همه تحلیل ها و بررسی ها یک نکته مهم داشت آن این است که باید بدانیم که دشمنان نظام و انقلاب لحظه ای دست از دشمنی بر نخواهند داشت . لذا باید بصیرت و درک انقلابی ، حوادث و اتفاقات و حضوری مداوم و گسترده با نگاه به سرچشمه معارف ولایت و رهبری ، راه را همچون گذشته گم نکنیم تا کشتی نجات ملتها را با گذر از طوفان ها و موج های خطرناک به نا خدای اصلی آن حضرت بقیه الله الاعظم (عج) بسپاریم .

 

مطالب مرتبط

فهرست