برگزاری مراسم با شکوه راهپیمائی 22 بهمن شهر ارجمند

folder_openاخبار, دسته‌بندی نشده

به گزارش روابط عمومی شهرداری، راهپیمایی 22 بهمن مردم شهر وبخش ارجمند امسال باشکوه‌تر از سال‌های گذشته و با فریادهای همیشگی و دشمن‌شکن «مرگ بر آمریکا» برگزار شد.

راهپیمایی 22 بهمن امسال مردم شهر و بخش با حضور در حمایت از نظام و انقلاب و رهبری برگزار شد.
راهپیمایی با حضورفرماندار محترم شهرستان فیروزکوه ، و مسئولین بخش وشهرارجمند و همچنین مردم انقلابی و همیشه در صحنه شامل کارگر و کارمند، استاد و طلاب حوزه علمیه امام صادق (ع) و دانشجو، معلم و دانش آموز، کسبه و بازاری، بزرگ و کوچک و زن و مرد و … همه اقشار مردم برگزار شد.
در این مراسم جناب آقای سید علی رحیمی بخشدار محترم ارجمند حضور با شکوه مسئولین شهرستان ، بخش ، شهر و همچنین از مردم تشکر و قدردانی نمودند.
مردم بخش همچون سال‏های گذشته برای دفاع و پاسداشت آرمان‏ها و ارزش‏های نظام اسلامی به صحنه آمده و دین خود را به نظام اسلامی ادا کردند.
سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده مردم جشن گرفته شد و مردم متدین و همیشه در صحنه نظام اسلامی امسال نیز اقتدار نظام اسلامی را در عرص‏ه های مختلف به نمایش گذاشتند و در سالروز گرامیداشت سی و ششمین سال پیروزی انقلاب اسلامی مردم بار دیگر در صحنه دفاع از ارزش‏ها و آرمان‏های انقلاب اسلامی حاضر شدند.

 متن قطعنامه راهپیمائی توسط جناب آقای مهندس عباس موحدی ارجمندی شهردار محترم ارجمند قرائت گردید.

در پایان از برندگان مسابقات ورزشی جام فجر و همچنین برندگان قرعه کشی جشن انقلاب تقدیر و تشکر گردیدو جوایزی نیز به آنان اهداء شد.

IMG_0087IMG_0097IMG_0084IMG_0081

مطالب مرتبط

فهرست