طرح جامع شهر ارجمند ابلاغ شد

 

شهردار ارجمند گفت: طرح جامع  شهر ارجمند ابلاغ شد.

ارجمندی  اظهار کرد: طرح شهر ارجمند  که به تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و متعاقبا ” به تصویب نهایی شورای عالی شهرسازی و معماری ایران برابر با ابلاغیه شماره ۹۸/۴۴۳۴۷ مورخ ۹۸/۱۰/۱۵  رسیده، توسط استاندارتهران برای اجرا ابلاغ شد.

این مسئول با تاکید بر این‌که طرح  یکی از راهبردی‌ترین و مهم‌ترین اقدامات در جهت توسعه و عمران محلی، ناحیه‌ای، منطقه‌ای و ملی به‌شمار می‌رود، ادامه داد: در این طرح بسیاری از مشکلات مربوط به کاربری زمین‌ها و تراکم در سطح شهر مرتفع شده است..

ارجمندی اجرای این طرح را گامی در راستای ساخت و سازهای قانونمند عنوان کرد و یادآور شد: امیدواریم با اجرایی شدن طرح جامع خون جدیدی در رگ‌های اقتصادی شهر دمیده شود و ساخت و سازها شکلی قانونمند به خود بگیرند.

                                                              روابط عمومی شهرداری ارجمند 

 

یک نظر

  1. با سلام. امید مقامات شهری ارجمند له شهردار چند سال قبل که بدون کار کارشناسی و رفع معارضین در قالب یک قرارداد رسمی دفتر خانه ای و نیز صلح و پشتوانه ی شورای شهر وقت او، زمین های الغدیر را با کاربری مسکونی معرفی عمومی نمودند، و سهوا یا عمدا باعث فریب مردم شدند، اقامه ی دعوای قضایی نمایند تا حقوق مردم مظلومی که به نام شهرداری و شورای شهر اعتماد کرده بودند و زمین های شهرک الغدیر را خریده بودند، تضییع نگردد و صرفا به اندک همراهی استانداری تهران در خبر خوش فوق الذکر بسنده ننمایند و بدنبال حق تضییع شده ی مردم باشند. اقلا ای کاش اقدامات قانونی عدم امکان معامله در دفاتر املاک برای این اراضی توسط شهرداران سابق از خانم مهندس ارجمندی و شورای شهر فعلی، صورت میگرفت تا مردم به دام فریب آن شهردار گرفتار نمی شدند و ابنک اقامه ی این دعوا در قوه قضاییه به ریاست سید بت شکن ابراهیمی، وظیفه ی شهرداری و شورای شهر است تا مقامات را از این بزه و گناه و سهل انگاری مقام دولتی ماسبق خود آگاه کنند و گامی عدالتخواهانه در راستای عودت عیال الله یعنی مردم و خرسندی مقام معظم رهبری بر دارند. امید به این تذکر مهم در راس تمام امور توجه شود و محاکمه ی بانیان کاری کارشناسی نشده در محضر عدالت و فریبکاری مردم شروع شود اگر مسولان خود را پاسخگومیدانند. ان شاالله.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*