گروه دوستداران محیط زیست شهر ارجمند

به گزارش روابط عمومی شهرداری ارجمند گروهی خود جوش و مردمی با تشکیل انجمنی با نام دوستداران محیط زیست ارجمند ، نسبت به جمع آوری زباله های رها شده در سطح طبیعت اقدام می نمایند.

به نقل از این خبر گزاری ; هدف آنها پاکسازی طبیعت و حاشیه های شهر و همچنین تشویق عموم و فرهنگ سازی در این خصوص می باشد که جذابیت این حرکت نمادین ،مشارکت کودکان و تشویق آنها توسط پدران و مادرانشان می باشد . در پایان برنامه ها نیز به کودکان جوایزی اهداء می نمایند.

از برنامه های انجام شده توسط این گروه در سال جاری ; جمع آوری زباله های منطقه شاهین چمن ارجمند و اطراف سد نمرود روستای سله بن که با همکاری گروه محیط زیستی “جارمز” بوده است . و نیز در ایام محرم ، با جمع آوری ظروف یکبار مصرف رها شده در گوشه و کنار خیابان ها به عزاداران ادای خدمت نمودند .

این انجمن با مشارکت چند تن از اعضای شورای شهر و همکاری شهرداری ارجمند و حضور پرشور تعداد زیادی از شهروندان گرامی فعالیت خود را در سال گذشته آغاز کرده و تاکنون چندین برنامه پاکسازی نیز انجام داده اند .

علاقه مندان  میتوانند با حضور گرم خود در برنامه آتی که  در مورخ ۲۸ ام مهر ماه ۹۶ رأس ساعت ۸ صبح جنب میدان بسیج می باشد، گروه فوق را همراهی نموده و در این برنامه شرکت نمایند .

 

 

 

 

۴ نظر

  1. حرکت بسیار جالبی، ماشالله به بچه های ارجمند ، ماشالله

  2. خیلی هم عالی این حرکت مردمی نیاز به حمایت مسئولین دولتی داره ، دست مریزاد به بانیان این گروه

  3. خیلیییییییییی عالیه واقعاااااا لایک داریدددددددد

  4. حسین ارجمندی

    احسن به جوانان بخصوص خردسالان

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*