پیگیری ویژه شهردار ارجمند جهت ابلاغ طرح هادی شهر

 

به گزارش روابط عمومی شهر ارجمند : علی عبدی شهردار ارجمند در پی ملاقاتی که با جناب آقای مهندس کریمی معاون محترم عمرانی استانداری تهران داشت گفت : شهر ارجمند از سال ۱۳۸۴ تأسیس و تاکنون طرح جامع شهری نداشته است که این مسأله باعث به وجود آمدن مشکلات عدیده شهری و شهرسازی و مانعی بر سرراه توسعه شهر شده است .

عبدی به طور نمونه با اشاره به ساخت و سازهای داخل شهر و اطراف بافت روستایی که برای محیط زیست، آبفای شهر، جهادکشاورزی و منابع طبیعی و دیگر دستگاه ها ایجاد مشکل کرده ، ابراز امیدواری کرد با تهیه و تصویب طرح هادی شهری ، این موضوعات قانون مند و نظام مند شود .

آقای مهندس کریمی معاون عمرانی استانداری تهران نیز با اشاره به قابلیتها و پتانسیلهای فروان این منطقه به خصوص در عرصه گردشگری ، ابراز امیدواری کرد که نسبت به ابلاغ طرح هادی شهری شهر ارجمند که از مطالبات اصلی مردم شهر می باشد در دستور کار استانداری قرار گرفته و اداره کل دفتر فنی، عمرانی، حمل و نقل و ترافیک مسئول پیگیری و تصویب و ابلاغ طرح هادی شهری شهر ارجمند می باشد .

b_1b44149f-c558-4

۳ نظر

  1. انشاالله هر چه زودتر شاهد باز شدن گره ۱۱ ساله طرح هادی شهر ارجمند باشیم مشروط بر اینکه معاونت فنی استانداری نیز با دیدی باز و آینده نگر با موضوع توسعه این شهر کوهستانی برخورد نموده و مانع از توسعه کمی و کیفی شهر ارجمند نگردد.

  2. کیارش چرخ گرد

    ان شاالله با مید خداوند این گره باز شود تا قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ یک خبر خوش برای مردم باشد و این امکان فراهم شود تا با ساخت و ساز قانون مند و ایجاد اشتغال و رونق مشکل بیکاری و رکود بر طرف شود .
    و نیز مردم با دیدن توجه جدی مسولان در گره گشایی در امور خود، با روحیه ی بالا در مشارکت هایی مهم چون انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۶ حضوری پر رنگ را نمایش دهند و این عمکلرد مسولان یقیینا در وقت مناسب باعث رونق معنوی و مادی و نظر مساعد ریاست محترم جمهور نیز خواهد بود بخصوص که مدت هاست این گره از کار مردم باز نشده است.

  3. با سلام. آقای مهندس کریمی معاون عمرانی استانداری تهران، انگار قولشان یادشان رفته! لطفا به ایشان با نشان دادن خبر فوق بفرمایید که دوست و برادر عزیز مردم به دقت این وعده ها و اطاله ی رسیدگی ها را رصد میکنند و از قول های این گونه بسیار ناخرسندند و لطفا برای حل مشکل شهرک الغدیر ارجمند همانطور که مردم برای دفاع از انقلاب سریع به میدان می آیند یک کم دست بجنبانید و یک یا چند جلسه را میشود با ویدیو کنفرانس هم برگزار نمود و لطفا شتاب دهید در کار و به شهردار محترمه و خدوم شهر ارجمند در مشکلی که محصول کار گذشتگان ایشان در شهرداری و شورای شهر است حالا که فرماندار جدید هم منصوب شده اند بیشتر یاری رسانید و کمک حال باشید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*