تماس با شهردار

با شماره های زیر تماس گرفته یا از طریق فرم زیر اقدام کنید.

با شماره ۷۶۴۱۳۵۷۰ ،  ۷۶۴۱۳۶۵۰، ۷۶۴۱۳۷۳۸ و همراه ۰۹۱۲۳۱۲۳۹۳۴

۱۱ نظر

 1. با سلام
  خدا را شکر که پس از مدت ها وبسایت شهرداری ارجمند بروز رسانی شد،متاسفانه در چند ماهه گذشته عدم بروز رسانی وبسایت شهرداری ارجمند موجب عدم اطلاع رسانی کافی در خصوص این شهر شده بود،امید است پس از این دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم

 2. بسمه تعالی. ضمن عرض سلام، ادب و احترام خدمت شهردار پر تلاش شهر ارجمند و کلیه خدمتگزاران آن مجموعه و ارزوی استمرار خدمت. گلایه ای داشتم صمیمانه: مردم همیشه در صحنه در سختی ها، در روزهای حساس، در انتخابات ها، در بیست و دوم بهمن ها، در روز قدس ها، در دوازده فروردین ها و الی ماشالله پیر با عصا و کودک خردسال حضور جدی دارند. در شهر ارجمند دست کم یک مطالبه ی کلان، قدیمی و کهنه شده وجود دارد که الحق مغفول مانده است. اجازه ساخت و عمران و آبادانی اراضی حد فاصل اطراف مساکن مهر و پشت اداره گاز که توسط روسای ادوار گذشته شهرداری تقسیم قطعه شده بود. لطفا بمانند حضور مردم در مناسبات بدون تعلل، برای گره گشایی از کار مردم که عمل به شعار “اقدام و عمل” و رونق اقتصاد مقاومتی هست، تسریع مدبرانه و هوشمندانه را در دستور کار جدی و خدا پسندانه ی خود قرار دهید که واقعا تحرک اقتصادی و رونق و رفع بیکاری در شهر ارجمند شاه کلیدش همین گشایش میباشد و مهم تر رضای خالق در رضای مردم میباشد و این کار بسیار مهم کلید خرسندی بخش زیادی از مردم است. و من الله التوفیق.

 3. با سلام و ادب و احترام
  چند روزی هست که انتقادی صمیمانه را با عنوان:”…بسمه تعالی. ضمن عرض سلام، ادب و احترام خدمت شهردار پر تلاش شهر ارجمند و کلیه خدمتگزاران آن مجموعه و ارزوی استمرار خدمت. گلایه ای داشتم صمیمانه: مردم همیشه در صحنه در سختی ها…..” ارسال داشتم که متاسفانه هنوز در انتظار بررسی مدیر است و نشر هم داده نشده است به احتمال. خواستم یادآوری نمایم دست کم به روز رسانی مکاتبات و مطالبات به حق مردم را تسریع نمایید. بسیار سپاسگزارم. و من الله التوفیق. ادیب.

 4. بسه تعالی
  ضمن تبریک آغاز ماه پر برکت ذی القعده و هفته ی دولت و شروع به کار دولت نیکو سرشت و پر تلاش دوازدهم. و تشکر از انتشار گلایه و نظرات ما مردم. در واقع هنوز پس از چند ماه از حضور مبارک شهردار شهر شهید پرور ارجمند، در خصوص صدور اجازه ساخت اراضی پشت شهرداری تا مسکن مهر که به قطعات تقسیم شده است، خبر ی مسرت بخش در گشایش این کار به گوش نمی رسد. حسب تذکر دوستانه و صمیمانه از شورای محترم شهر ارجمند و شهردار پر تلاش شهر ارجمند خواهشمند است با شفاف سازی اثرات مثبت و مطابقت این اجازه ساخت، برای مقامات استان تهران، ایشان را با دلایل انبوه و منطبق بر اقتصاد مقاومتی و فراتر از آن گشایش گره مردم و ایجاد رضایت در اقشار مردم در صحنه، توجیه عقلی منطقی نمایید که کمترین پاسخ به شعور انقلابی و حضور این مردم در ایام سرنوشت ساز این مملکت اسلامی، این اجازه ساخت و توسعه ی شهر ارجمند است که عامل اصلی وصولی مالی نهاد ها و ابادانی و اشتغال است و مهم تر، پاسخ مناسب و ارزنده به حضور و شعور مردم در صحنه است. امید بمانند مردم که سریع در صحنه برای این انقلاب و نظام حاضر میشوند، مسولان نیز این تصمیمات را به کندی به جلو نبرند و تسریع نمایند و بمانند مردم ، تسریع انقلابی در گره گشایی را در دستور کار خود قرار دهند. با تشکر.

 5. ضمن عرض سلام، ادب و احترام خدمت یکایک کارکنان خدوم شهرداری پر تلاش شهر مهمان نواز ارجمند و سلام ویژه خدمت بانوی بزرگوار سرکار خانم ارجمندی، شهردار متواضع، بزرگ منش و مردی آن شهر. برخورد بسیار متواضعانه و انسانی-اسلامی این بانوی بزرگوار بعنوان مدیر ارشد شهری، در جهت کمک و شفاف سازی مشکلات پیش آمده برای تعدادی از مالکان اراضی تقسیم شده در شهرک “الغدیر” با ارباب رجوع، بحق مصداق رفتار مدیرانه و مدبرانه و به کلام قرآن کریم “خلق احسن” بود که جای تشکر و سپاسگزاری دارد.
  بدیهی است عدم دقت و بینش مناسب از ناحیه ی تصمیم گیران و شهردار وقت چند سال گذشته در مهیا کردن مقدمات قانونمند، قبل از عرضه و فروش اراضی شهرک الغدیر، اخلاقا، شرعا و قانونا برای آن فرد(افراد) بعنوان شهردار آن وقت و نیز شورای شهر همزمانشان، ایجاد مسولیت مینماید که باعث ایجاد زحمت و هزینه و خسارت هم برای شهرداری در حال حاضر و هم برای مالکان و خریداران شده است.
  امروز بعد از لطف خداوند کریم، امید ما به روحیه ی مثبت و پر تلاش سرکار خانم ارجمندی بعنوان شهرداری مردم مدار و قانون گرا و همیاری شورای شهر محترم و خدوم شهر ارجمند و پشتیبانی جدی فروشندگان و مالکان اولیه از شهرداری محترم ارجمند و شهردار محترم سرکار خانم ارجمندی و حمایت جدی استانداری محترم استان تهران است تا با تعامل سازنده این مشکل به نحو احسن حل گردد. امید است همزمان پیگیری مسببان امر و پایه گذاران خشت غلط نیز بطور قانونمند انجام گردد تا روند پیگیری ها متوجه تمام ابعاد باشد و در این راه شورای محترم شهر ارجمند نیز قاطعانه از سرکار خانم ارجمندی حمایت و پشتیبانی نمایند.

 6. ضمن عرض سلام و ادب
  جا دارد از مدیریت سایت شهرداری ارجمند در تلاش مستمر در بروزرسانی این سایت و اطلاع رسانی و انعکاس نظرات تشکر و قدردانی نمایم. امید این روند همیشه پر رنگ تر از قبل استمرار داشته باشد. در همین جا از یکایک کارکنان خدوم و بسیار بادب و منش انسانی اسلامی شهرداری ارجمند در برخورد با ارباب رجوع و تلاش هایشان تقدیر و تشکر نمایم. امید شورای محترم شهر ارجمند و مردم فرهیخته و مهمان نواز ارجمند با حمایت جدی و دلسوزانه از سرکار خانم مهندس ارجمندی شهردار گرامی، راه و مسیر گسترش شهر ارجمند و غلبه بر مشکلات را هموار نمایند تا بزودی رونفق و آبادانی بیشتر از قبل محقق گردد. برای همه ی شما بزرگواران آرزوی توفیق خدمت و سلامت و برکت می نمایم.

 7. سید علی جهان آرا

  ضمن عرض سلام و احترام

  در خصوص ملاقات مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ با شهردار محترم ارجمند سرکار خانم ارجمندی جهت بررسی مشکلات مربوط به شهرک الغدیر ارجمند شایسته است از زحمات و توجه و مردم داری آن بزرگوار در برخورد با ارباب رجوع کمال تشکر و قدرانی را داشته باشم. امید با حمایت جدی شورای محترم شهر ارجمند از این بانوی مدیر و مدبر و پیگیری و کمک مالکان اولیه و محلی با گشایش در این مشکل راه برای توسعه و آبادانی و رونق اقتصاد و اشتغال مردم در شهر ارجمند هموار گردد و با انعکاس خبر های خوش، مسیر سرمایه گذاری و ورود سرمایه های جدید برای ارجمند مهیا شود.

  سید علی جهان آرا

 8. با تقدیم ادب و احترام
  با تبریک انتخاب بانوی مهندس سرکار خانم ارجمندی بعنوان شهردار شهر ارجمند امید که با تلاش این بانوی مردمی، مدیر و پر تلاش راه توسعه ی این شهر و اشتغال و آبادانی سریع تر هموار گردد و رونق بیشتر محقق گردد. جا دارد از برخورد مردم مدار و انسانی این بانوی بزرگوار در مقام شهردار و پاسخگویی به مالکان اراضی “الغدیر” صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم و نیز از برخورد کلیه ی کارکنان خدوم شهرداری ارجمند. امید با حمایت مردمی و حمایت شورای اسلامی محترم شهر ارجمند طرح مغفول مانده هادی شهری و مشکل مردم در اراضی “الغدیر” در زمانی کوتاه حل شود.

 9. ضمن سلام و ادب خدمت شهردار و بانوی فرهیخته ی ارجمند و کارکنان خدوم آن. جا دارد از پیگیری ها ی شهردار محترمه سرکار خانم مهندس ارجمندی بابت پیگیری های زمین های شهرک الغدیر کمال تشکر را داشته باشم. شایسته است از برادر بزرگوارمان ریاست محترم دفتر نماینده ی محترم فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی جناب آقای فاضلی عزیز و نیز آن نماینده ی ی خدوم جناب آقای مهندس قاسم میرزایی نیز بابت پیگیری های حل مشکلات مربوط به زمین های الغدیر تقدیر و تشکر نمایم. امید با حضور فرماندار جدید سرعت رسیدگی به این مشکل بیشتر شود و گره از کار مردم که بسرعت در میدان حمایت از نظام می آیند اینقدر طولانی نشود و مسولان امر نیز بمانند مردم انقلابی کار ها را بسرعت و با جدیت جلو ببرند و برای یک یا دو جلسه چندین ماه صبر شایسته ی این مردم خوب نیست.

 10. ضمن عرض ادب و احترام و تشکر از زحمات بانوی فرهیخته و شهردار محترمه ی شهر شهید پرور ارجمند در خصوص توسعه شهری و مشکلات اراضی الغدیر و تشکر از اقدام اعتراضی شورای شهر در حمایت از مطالبات بحثق شهرداری و مردم و انعکاس آن در اخبار شبکه استان تهران امید است مسولان بهوش آیند و کاهلی ننمایند و به صدای مردم مظلوم ارجمند توجه نمایند و حسب تاکیدات موکد روسای محترم قوا با سرعت و عدم اطاله به گره گشایی اقدام نمایند و بخصوص تشکیل کارگروه و نمایش انعطاف اداره منابع طبیعی در نمایش روح همکاری و گره گشایی و ایجاد رضایت مردم که مقصد عالی نظام اسلامی است و خلاف ان ضربه به روابط صمیمانه مردم و مسولان است و ضربه به نظام اسلامی!

 11. سلام خدمت شهردار محترمه ارجمند
  باطلاع میرساند که شهرداری ارجمند بدون اطلاع قبلی ساکنین محله کوی ارجمند سرچشمه حدود ۱۰ روز است که اقدام به حفاری کوچه سرچشمه به بهانه زهکشی نموده است. این امر در این فصل تابستان که قاعدتا ساکنین محترم این محله برای استفاده از ملک خودشان می آیند مشکلاتی را ایجاد نموده است چرا که اولا استفاده از واحدها به دلیل قطع گاز و آب و عدم امکان ایاب و ذهاب در آن کوچه به هیچ وجه امکانپذیر نمی باشد. حسب پیگیری یکسری از همسایگان آن محله اعلام شده که شهرداری بودجه تکمیل کار را ندارد و باید اهالی کوچه برای تکمیل کار به شهرداری کمک کنند. آخه این چه برنامه ریزی است که شهرداری بدون تدارک و تامین اعتبار لازم چنین کار غلطی را آنهم در چنین ایام سال انجام داده است. شما را به خدا خودتان را جای اهالی محله بگذارید و بعد قضاوت کنید. اولا چرا شهرداری چنین کاری را بدون تامین اعتبار شروع نموده است که باید جواب منطقی و قانونی به اهالی بدهد، ثانیا خسارات وارده (عدم استفاده واحدها و ….) به اهالی محله را چه کسی باید جبران نماید؟
  با فرض اینکه اهالی محل باید مشارکتی در پیشبرد امور داشته باشند این مورد باید برای تمامی پروژه های مشابه در شهر ارجمند باشد و روال درست این است که ابتدا با برآورد هزینه و زمان کار باید ضمن دعوت از اهالی این موضوع اطلاع رسانی شود و پس از قبول همه کار شروع شود. آیا این کار در این مورد انجام شده است؟ باز هم قضاوت این موضوع را به شما و خدایتان واگذار می نماییم. ثانیا این یک خیابان عمومی است که غیر از اهالی واحدهای موجود در دو طرف آن، بسیاری از مالکین زمین و باغات و عموم از آن استفاده می کنند. حال چرا باید جور این بی تدبیری انجام شده را اهالی واحدها مسکونی پذیرا باشند؟ این موضوع به هیچ عقل، منطق و قانونی سازکار نمی باشد.
  ضمنا منطقی این بود که در صورتی انجام اینکار ضروری بوده است باید پس از تامین اعتبار اقدام به حفاری و تکمیل کار می شده است. این کار ابدا منطقی و قانونی نمی باشد که شهرداری برای این کار و آنهم در این شرایط سخت اقتصادی بخواهد فشار دست توی جیب مردم کند و فشارها را مضاعف کند. آیا برای سایر موارد مشابه در شهر ارجمند که شامل کوچه های کم تردد می شود چنین روال غیر منطقی و قانونی انجام شده است؟ شما را به خدا منطقی با قضیه برخورد نموده و خواهشمند این مشکل را در اسرع وقت حل و فصل نمایید.
  با تشکر

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*